LoadCity

LoadCity - forum serwera LoadCity!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witajcie, na forum serwera LoadCity

#1 2020-05-12 19:39:44

Dometro
Użytkownik
AndroidChrome 80.0.3987.149

Rekrutacja w szeregi SAPD Maj

Witam z dniem dzisiejszym 12.05.2020 otwieram rekrutację do SAPD która będzie trwać do 16.05.2020
Wzór:

Nick:
SID:
Imię:
Wiek:
Coś o sobie(jeśli masz pisać mam na imię Krzysztof i tyle to nie pisz)
Dlaczego ty:
Czy byłeś kiedyś w frakcji SAPD;
Twoje RP od 1/10:
Twoje umiejętności prowadzenia pojazdów w GTA SA:
Czy godnie będziesz reprezentował frakcje:
Czy umiesz słuchać się rang wyższych

Offline

#2 2020-05-12 20:14:04

RaquSiq
Użytkownik
WindowsOpera 67.0.3575.130

Odp: Rekrutacja w szeregi SAPD Maj

Nick:RaquSiq
SID:nie mam
Imię:Bartek Alan Karpowicz
Wiek:14
Coś o sobie(jeśli masz pisać mam na imię Krzysztof i tyle to nie pisz)
Dlaczego ty:Cześć nazywam się Bartosz i pochodzę z wielkopolski. Interesuję się grą w gry komputerowe, parkour'em oraz jazdą rowerem. Z charakteru jestem miły oraz pomocny. Należę do Młodzieżowej drużyny pożarniczej. Po ukończeniu szkoły podstawowej planuję dostać się do technikum informatycznego a następnie do SGSP. Jestem subtelnym, pomysłowym, dobrym, skromnym, opływowym, rzetelnym, sumiennym oraz co najważniejsze uczciwym człowiekiem, nie jestem typem człowieka, który mierzy wszystkich jedną miarą, potrafię się zachować w każdej sytuacji i również potrafię wyciągać konsekwencję źle popełnionych czynów nawet przez samego siebie, nie lubię kłamać, jestem bardzo szczerym człowiekiem, zawsze zależy mi na sprawiedliwości, nie nawidzę faworyzacji i tego też nie robię, potrafię uznać czyjąś wyższość bez problemu, jestem stanowczym człowiekiem lecz nie zawsze mam rację więc również potrafię przyznać się do swojego błędu, ogólnie jestem prostym człowiekiem, samouczkiem, bardzo lubię pomagać ponieważ sprawia mi to satysfakcję gdy ktoś prze zemnie zaczyna coś rozumieć i idzie w tym kierunku.   Gdy byłem Młodszy jeździłem na konkursy ortograficzne i zawody w piłce nożnej i zajmowaliśmy 5, 4 i 1 miejsce. Uwielbiam spędzić czas na dworze. Mój ulubiony kolor to zielony i niebieski.  Gram w mta od 2 lat, jestem osobą pomocną oraz miłą. Staram się nie przeklinać. W przyszłości chciałbym zostać prawnikiem, bądź informatykiem. Jestem osobą która cały czas proboje realizować swoje marzenia.
Dlaczego ty: Nudzę sie a napewno bede w tej Policji aktywny, ten czas chętnie zamienił bym na duty w Polisji. Bardzo chciałbym dołączyć do waszych szeregów. Na pewno jak dacie mi szanse nie odejdę po tygodniu czy dwóch. Dość szybko nabywam nowe umiejętności. Nie mam problemów z słuchaniem się wyższej rangi. W tym biznesie chciałem pracować już od samego początku przygody z tym serwerem. Według mnie osoba na tym stanowisku powinna na pewno szanować inną osobę jak i być dla niej miła, owszem szanuję drugą osobę i jestem miły ale oczekuje tego też od innych, również takowa osoba powinna "lubić" poznawać nowych ludzi, bardzo łatwo mi to przychodzi. Rzeczą którą najbardziej kocham na świece, zaraz po rodzinie jest motoryzacja a nie powiem że ta instytuacja jest super, jestem dość mocno z tym związany. Lubię sobie pożartować więc myślę, że nudy nie będzie ?
Czy byłeś kiedyś w frakcji SAPD;Tak
Twoje RP od 1/10:10
Twoje umiejętności prowadzenia pojazdów w GTA SA:10
Czy godnie będziesz reprezentował frakcje:Tak
Czy umiesz słuchać się rang wyższychTak

Offline

#3 2020-05-13 23:42:33

Agencik
Użytkownik
AndroidChrome 81.0.4044.138

Odp: Rekrutacja w szeregi SAPD Maj

?♂️ Nick: Agencik
?♂️SID:
?♂️Imię: Patryk
?♂️Wiek: 15
?♂️Coś o sobie(jeśli masz pisać mam na imię Krzysztof i tyle to nie pisz) Siemka! Na imie mi Patryk i mam lat 1t. Mieszkam w województwie Śląskim  i uczesczam do 8 klasy szkoly podstawowej. Gram w mta, juz 4 lata. Uwielbiam, grac w pilke nozna.
?♂️Dlaczego ty: Mam nadzieję że jeśli zostanę przyjęty to uda mi się sprostać zadaniom. Jestem osobą sumienną i cierpliwą. Cechuje mnie życiowy optymizm i wiara we własne możliwości. Łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie. Dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach, nawet podczas ulewnych opadów deszczu. Praca w warunkach stresu nie stanowi dla mnie problemu.
W pracy cechuje mnie całkowite oddanie wykonywanym obowiązkom. Potrafię ciężko i skutecznie pracować. Jestem osobą zorganizowaną i odpowiedzialną.
?♂️Czy byłeś kiedyś w frakcji SAPD; Tak
?♂️Twoje RP od 1/10: 10
?♂️Twoje umiejętności prowadzenia pojazdów w GTA SA: 10
?♂️Czy godnie będziesz reprezentował frakcje: Tak
?♂️Czy umiesz słuchać się rang wyższych: Tak

Ostatnio edytowany przez Agencik (2020-05-13 23:44:15)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
dzajathc - armyofsanadnreas - rp-kreatywne-historie - neko - mta-skygame